O nas  |  Przebieg badania EEG  |  Właściwości i wskazania do EEG  |  Przygotowanie do treningów Biofeedback  |  Sprzęt do EEG   |   Kontakt  

KONTAKT

 

Telefon: 515 245 657

 

E-mail: terczynski.b@gmail.com

 


Kontakt

EEG

Niepołomice
pl. Kazimierza Wielkiego 12

 

Telefon: 515 245 657

 

E-mail: terczynski.b@gmail.com

 

Formularz kontaktowy:

Nazwisko:

Adres e-mail:

Miejscowość:

Telefon:

Pytanie:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hokus Terczyński Bartłomiej informacji handlowych przesyłanych za pomocą poczty elektronicznej.

Administratorem danych osobowych jest Hokus Terczyński Bartłomiej, ul. Kazimierza Wielkiego 12, 32-005 Niepołomice. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem terczynski.b@gmail.com. Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

   


 

 

Copyright © HOKUS    Design: Strony internetowe Polityka prywatności

stat4u